Çevrimsiz Coin Yatırım Bonusları

Coin yatırım miktarınıza göre sizin uygun bonusu seçmek sizin elinizde!

Minimum 100₺ yatırım yapmanız halinde %100 coin bonusu kampanyamızdan faydalanabilirsiniz;

1. Kampanyadan faydalanabilmeniz için; en az 100₺ tutarında, bonus talep ettiğiniz yatırımınızdan önce herhangi bir yöntemle 3 kez başarılı yatırımınızın olması gerekmektedir.

2. Kullanıcılarımız bu kampanyadan bir kez yararlanabilir.

3. Bu kampanyada alabileceğiniz maksimum bonus tutarı 150₺’dir

4. İlgili kampanya sadece kayıp bonusları ile birleştirilebilir. Bu promosyondan yararlanan kullanıcılarımız kayıpları için discount alabilecektir. Diğer yatırım bonuslarından faydalanan kullanıcılar bu kampanyadan faydanalamaz.

Yine minimum 100₺ yatırım yapmanız halinde %10 kripto yatırım bonusu kampanyamızdan faydalanabilirsiniz;

1. Çekiminizden 24 saat sonraki yatırımlarınız için %10 çevrimsiz bonus alabilirsiniz.

2. Kampanya dahilinde gün içerisinde alınabilecek bonus tutarı en fazla 250₺’dir. Gün bitiminde 23:59’dan sonra yapacağınız yatırımlarda yeniden bonus talebinizi iletebilirsiniz.

3. İlgili kampanya sadece kayıp bonusları ile birleştirilebilir. Bu promosyondan yararlanan kullanıcılarımız kayıpları için discount alabilecektir. Diğer yatırım bonuslarından faydalanan kullanıcılar bu kampanyadan faydanalamaz.

Minimum 500₺ yatırım yapmanız halinde %30 coin bonusu kampanyamızdan faydalanabilirsiniz;

1. Aynı gün içinde yapacağınız 500₺ üzerindeki; ilk yatırımınıza %10, ikinci yatırımınıza %20, üçüncü yatırımınıza %30 çevrimsiz bonus alabilirsiniz.

2. Üçüncü yatırımınızdan sonraki kampanya şartlarına uygun yatırımlarınıza %30 bonus almaya devam edebilirsiniz. Bu kampanyadan alınabilecek bonus tutarı maximum 500₺’dir.

Örn: İlk yatırımınız 500₺ ise bu yatırımınıza %10 yani 50₺ çevrimsiz bonus alabilirsiniz ancak ilk yatırımınız 500₺, ikinci yatırımınız 400₺ ise bonus alma hakkınız doğmaz.Kampanyadan faydalanabilmeniz için ikinci yatırımınız da MUHAKKAK 500₺ veya üzeri olmalıdır.

Aynı durum takip eden yatırımlarınız için de geçerlidir! Örn: Birinci ve ikinci yatırımlarınız 500₺ veya üzerinde ve kampanya dahilinde %20 bonus almaya hak kazandınız, üçüncü yatırımınızın 500₺ altında olması halinde bu yatırımınız için bonus hakkınız doğmaz. Takip eden yatırımlarınızda minimum yatırım koşulunu sağlamanız halinde; bu şartı yerine getiren her yatırımınız kampanyaya dahil olan ardışık yatırımınız sayılacaktır.

3. Son 24 saatte çekim yapmış olmanız promosyondan faydalanmanıza engel değildir. Ancak yatırımlarınız arasında çekim yapmanız durumunda bir sonraki yatırımınız için çevrimsiz bonus hakkınızı kaybetmiş olursunuz.

Örn:Çekim yaptınız sonrasında yatırım yaptınız; bu durumda %10 coin yatırım bonusu alabileceksiniz ancak yatırım yaptınız %10 coin bonusu aldınız ve sonrasında çekim yaptınız; bu durumda %20 çevrimsiz bonus hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Diğer ardışık bonus haklarınız için de bu durum geçerli sayılacaktır.

4. Diğer yatırım ve kayıp bonuslarından faydalanan kullanıcılar bu kampanyadan faydanalamaz. Bu promosyondan alınan bonus ile discount bonusu birleştirilemez.

5. Bu kampanyadan sadece aynı gün içerisindeki yatırımlarınız için yararlanabilirsiniz. Örn: 23:00’da yatırılan ikinci yatırıma %20 alınabilir ancak gün bittikten sonra, örneğin; 00:05’te yapılan üçüncü yatırım kampanya dışında kalır.

6. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için her yatırımdan önce açık kuponunuzun olmaması gereklidir.

Coin bonusları için genel kurallar ve şartlar;

1. Coin yatırımlarını kapsayan coinler; Ripple, Etherium, Bitcoin, Tether, Litecoin, Bitcoin Cash, Dogecoin’dir.

2. Yatırımınızı yaptıktan sonra canlı destek hattımıza bağlanarak çevrimsiz coin bonuslarınızı talep edebilirsiniz.

3. Yatırımınızı harcamanız durumunda bu bonus kampanyalarından faydalanamazsınız.

4. Bu kampanyalardan yararlanabilmeniz için her yatırımdan önce Betsmove hesabınızda bakiyenizin bulunmaması gerekmektedir.

5. Alınan bonuslar çevrimsizdir fakat sadece ana kasa çevrimine tabi tutulur.

6. Risk birimimizin incelemeleri sonucu, kampanyayı suistimal ettiği belirlenen üyelerimizin bonusları ve bonustan elde ettikleri kazançları silinebilir.

7. Kampanyada Genel Kural ve Şartlar geçerlidir.

8. Betsmove kampanyada değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar.