Ne Ekersen Onu Çekersin

1. Artık gün içerisinde yaptığınız son yatırımın 2 katı tutarında çekim yapabileceksiniz!

2. Bu promosyon Crypto Currency (Bitcoin vb.), Banka Havalesi ve Papara ile yapacağınız çekim işlemleri için geçerlidir.

3. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için son 24 saat içerisinde çekim yapmamış olmanız gerekmektedir. Gün içerisinde son yatırımınızın 2 katı tutarında çekim yapabileceksiniz.

Örneğin; Son yatırımınızın 20.000₺ olduğunu varsayarsak; yatırımınız sonrasında tek seferde 40.000₺’ye kadar çekim yapma hakkınız doğacaktır.

4. 24 Saat içerisinde çekilebilecek en yüksek tutar 50.000₺’dir.
Bu kampanyanın çekim alt limitine herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Çekim alt limiti 250₺ olup, kampanya 20.000₺’nin üzerinde çekim yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

5. Risk birimimizin incelemeleri sonucu, kampanyayı suistimal ettiği belirlenen üyelerimizin bonusları ve bonustan elde ettikleri kazançları silinebilir.

6. Crypto Currency (Bitcoin vb.) çekimleri 30 ile 60 dakika arasında gönderilmektedir. Banka havalesi ve papara çekimleri işlem yoğunluğuna bağlı olarak 24 ile 48 saat aralığında sonuçlandırılacaktır.

7. Crypto Currency (Bitcoin vb.) çekimleriniz için işlem güvenliği adına ”[email protected]” adresine; Adınız-Soyadınız, Kullanıcı Adınız, Bitcoin Cüzdan Adresiniz ve belirleyeceğiniz Güvenlik Anahtarı ile birlikte siteye kayıtlı mail adresiniz üzerinden mail atmanız gerekmektedir.

Sonraki Coin çekimlerinizde belirlemiş olduğunuz güvenlik anahtarını çekim ekranlarımızda bulunan ‘Güvenlik Anahtarı’ kutucuğuna yazmanız gerekmektedir, yeniden mail göndermeniz gerekmemektedir.

8. Kampanyada Genel Kural ve Şartlar geçerlidir.

9. Betsmove kampanya koşullarında değişiklik yapma, istediği zaman durdurma, iptal etme ve kötüye kullanım durumlarında tanımlanan bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.