Betsmove Tahmin

1. Betsmove Tahmin Kampanyasından faydalanabilmek için Cuma günü 16:00’dan bir sonraki Cuma günü 16:00’a kadar minimum 250₺ yatırımınız olması gerekmektedir. Tahminlerin kapanmasından itibaren yapacağınız yatırımlar bir sonraki haftanın tahminleri için geçerli olacaktır.

2. Betsmove Tahmin, her hafta Salı günü 16:00’da başlayıp Cuma günü 16:00’a kadar sürmektedir.

3. Betsmove Tahmin kazançlarınız Salı günü 14:00 ile 16:00 arasında Betsmove hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

4. 1’den fazla talep atan kullanıcılar DİSKALİFİYE edilecektir.

5. Büyük ödül 5.000₺’dir. Gerekli şartları sağlayıp, tüm maçları doğru tahmin eden kullanıcılarımız arasında bölüştürülecektir.

6. Tanımlanan kazançların çekilebilir hale gelmesi için, kampanyadan kazandığınız tutar kadar bahis almanız gerekmektedir.

7. Betsmove Tahmin etkinliğine katılmak için betsmovetahmin.com adresinden “Kullanıcı Adı” bilgisini doldurarak tahminlerinizi seçebilirsiniz.

8. Kuponunuzun durumunu kontrol etmek için sistem tarafından size tanımlanan “Referans Kodu”nu lütfen saklayın. Bu kod ile “Kupon Sorgulama” bölümünden tahminlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

9. Betsmove Tahmin yarışmasından kazanç hakkı sağlayan kullanıcılar, kullanıcı adlarını doğru girmemesi durumunda kazançları Betsmove hesabına TANIMLANMAZ.

10. Bu kampanyadan kazanç sağlayabilmeniz için 5 karşılaşmanın hepsini doğru tahmin etmeniz gerekmektedir.

11. Tanımlanan tutarların geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün içinde değerlendirilmeyen bonuslar otomatik olarak silinir.

12. Betsmove kampanya koşullarında değişiklik yapma, istediği zaman durdurma, iptal etme ve kötüye kullanım durumlarında tanımlanan bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

13. IP Adresi, telefon numarası, adres bilgisi gibi kişisel bilgilere ait birden fazla üyelik bulunması halinde, üyeliklerden sadece bir tanesi promosyonlarımızdan yararlanabilir.

14. Risk birimimizin incelemeleri sonucu, kampanyayı suistimal ettiği belirlenen üyelerimizin bonusları ve bonustan elde ettikleri kazançları silinebilir.

15. Kampanyada Genel Kural ve Şartlar geçerlidir.

16. Betsmove kampanyada değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

17. “Referans Kodu”nu unutan kullanıcılarımız, “Kupon Sorgula” bölümünden “Referans Kodumu Unuttum” butonuna tıklayarak kodlarını görebilirler.