%50 BetBuddy Bonusu

1. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için son 2 ay içerisinde kullanıcı hesabınıza en az 2 kere para yatırma işleminizin olması gerekmektedir.

2. Bu promosyon kapsamında davet ettiğiniz arkadaşınızın 50 TL ve üzeri ilk yatırımından %50 bonus alabilirsiniz.

3. Bu promosyondan maksimum yararlanabileceğiniz miktar ise 250 TL‘dir.

4. Tanımlanan bonusun 2 çevrimi bulunmaktadır.

5. Betsmove’a davet ettiğiniz arkadaşınızın daha önceden sitede üyeliği bulunmaması gerekmektedir.

6. Davet ettiğiniz arkadaşınızın kayıt olduktan itibaren 24 saat içerisinde yatırım yapması gerekmektedir. Arkadaşınızın yatırımı hesabına aktarıldıktan sonra 24 saat içerisinde bonus talebinde bulunmanız gerekmektedir. Aksi durumda promosyondan faydalanamazsınız.

7. Bonus talebinizi arkadaşınızın yatırım işleminden sonra Betsmove Discount sayfasındaki “BetBuddy” sekmesi üzerinden  talep edebilirsiniz.

8. Bu promosyondan her kullanıcı sadece 1 kere yararlanabilir.

9. Tanımlanan bonusların geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün içinde değerlendirilmeyen bonuslar otomatik olarak silinir.

10. Betsmove kampanya koşullarında değişiklik yapma, istediği zaman durdurma, iptal etme ve kötüye kullanım durumlarında tanımlanan bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

11. IP Adresi, telefon numarası, adres bilgisi gibi kişisel bilgilere ait birden fazla üyelik bulunması halinde, üyeliklerden sadece bir tanesi promosyonlarımızdan yararlanabilir.

12. Risk birimimizin incelemeleri sonucu, kampanyayı suistimal ettiği belirlenen üyelerimizin bonusları ve bonustan elde ettikleri kazançları silinebilir.

13. Kampanyada Genel Kural ve Şartlar geçerlidir.

14. Betsmove kampanyada değişiklik yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar.